up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Alpha Industries

Alpha Industries

Kategorii

Odzież męska

Wszystko ( Alpha Industries )

O Alpha Industries

W październiku 1959 roku, ponad 50 lat temu, Alpha Industries rozpoczęła swoją działalność w zakresie produkcji odzieży wojskowej w piwnicy wynajętej fabryki w Knoxville w stanie Tennessee.
Chociaż Alpha produkowała wiele różnych rodzajów odzieży, firma najbardziej kojarzyła się z kilkoma kurtkami, które stały się klasykami amerykańskiej mody.
W ostatnich latach Alpha Industries przejęła swoje ponad 50-letnie dziedzictwo i stała się rozpoznawalną na całym świecie marką odzieży casual inspirowanej wojskiem. Opierając się na swoich doskonałych i sprawdzonych zdolnościach produkcyjnych i projektowych, Alpha Industries rozszerzyła swoje portfolio w ciągu ostatnich kilku lat i teraz produkuje kurtki, koszule, spodnie, buty
I wiele innych produktów noszonych przez ludzi na całym świecie wraz z dżinsami i innymi charakterystycznymi cechami europejskiego i amerykańskiego stylu casual.

clouse menu Zamknij