Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cressi

Cressi Cobra

  • Cressi Cobra
  • Cressi Cobra

Cressi Cobra

Opis produktu Cressi Cobra

Okulary z przepon jednoczęściowy, który charakteryzuje się obecnością elementu sprężystego w strukturze, która umożliwia dokładne dopasowanie na większości twarzy profiliNietłukące się soczewki z anti-scratch leczenia, ochrona UV i wewnętrznej obróbki anti-fogNiezniszczalne, micrometrically klamry.Możliwość wymiany tam pasek zamka strukturę z innymi modelami z zakresu CressiSpecjalne opakowanie utrzymuje te właściwości w czasie.Dostępna w dwóch różnych rozmiarach (duże i dla dzieci).


Z Cressi Cobra, gwarantujemy najlepszy sprzęt pływacki. Dodatkowo w swiminn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep pływacki i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Cressi. Nasz zespół ekspertów pływacki dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Wyposażenie za każdym razem.

Cechy Cressi Cobra

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

świetny produkt

-

Wygodne okulary na otwartej wodzie. Mam wąską twarz, więc różne okulary nie pasują. Jest elastyczny i dopasowuje się do twarzy.

Bardzo ładne okulary

-

Bardzo przyjemne okulary pływackie, zwłaszcza pływanie w wodach otwartych. Weź odblaski na wodzie dość zamożni i chroni przed słońcem. Siedzisko jest elastyczna i dobrze dopasowuje się do mojej wąskiej twarzy.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij