Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Finis

Finis Dry Top Valve

Finis Dry Top Valve

Finis Dry Top Valve

  • Finis Dry Top Valve
  • Finis Dry Top Valve
  • Finis Dry Top Valve
  • Finis Dry Top Valve

Finis Dry Top Valve

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Finis Dry Top Valve

Fajka Dry Top wykorzystuje opatentowaną konstrukcję, aby zachować wewnętrzną rurę snorkel suche.


Boja wewnętrznego wzrasta, gdy zanurzony zachować snorkel suche, i spada, gdy z wody, aby umożliwić łatwe oddychanie.


Fajka Dry Top tworzy uszczelnień próbny więc woda pozostaje na swojej fajki w trakcie pływania.


Krótka instrukcja krok po kroku jak łatwo podłączyć i odłączyć urządzenie.


Kompatybilny z rurką i Swimmers Swimmers Snorkel Jr
Cechy:


• Opatentowana konstrukcja Boja: Wewnętrzne boja wzrasta, gdy zanurzony zachować snorkel suche i spada, gdy z wody, aby umożliwić łatwe oddychanie.


• wyciek Seal Dowód: Woda pozostaje na fajki podczas pływania i zakrętów.


• Instrukcja Zawiera: krok po kroku jak łatwo dołączyć i usunąć urządzenie.


• Kompatybilność z Snorkel Swimmers i Swimmers Snorkel Jr


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w swiminn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach pływacki. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Fajki, produktów Finis. Dowiedz się więcej o produktach pływacki. Finis Dry Top Valve zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Finis Dry Top Valve

Wiek
Kolor

Recenzje klientów i pytania (7)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ok, ale nie do pływania w stylu dowolnym

-

Doskonały dodatek, ale służy tylko do snurkowania. Zbyt mocno ogranicza przepływ powietrza, aby można go było używać do prawidłowego pływania w stylu dowolnym

Działa w 100%

-

Doskonale, utrzymuje suchość fajki. Trudno na początku dopasować.

Doskonały

-

Akcesoria działają idealnie. Przeczytaj instrukcję instalacji: tuba i górny zawór muszą być zanurzone w gorącej wodzie, aby ułatwić instalację bez nadmiernego narzucania.

Ocena produktu

-

Świetny produkt. Zawór, który ma, zapobiega przedostawaniu się wody do zwojów olimpijskich. Zmusza nieco oddech. Nie tak bardzo jak Finis Cárdio Cap (który dodatkowo ogranicza oddychanie niedotlenienie, rozwijając mięśnie oddechowe). Spełnia zamierzoną funkcję. Ma kratkę, która zapobiega przypadkowemu zasysaniu owadów (dla tych, którzy pływają w powietrzu kempingowym) lub ciał obcych. To jest pierwszy krok, a następnie postępuj zgodnie z Cardio Cap.

Doskonały do ​​cardio

-

To bardzo mi pomogło, skupiając się na mojej formie, a nie na moim oddechu

Doskonały dodatek do fajki

-

Uwielbiam to. Utrzymuje moją fajkę suchą i wodę z dala podczas pływania na moich okrążeniach.

Finis fajka suche góry

-

Dzień dobry, kupiłem je schodzenia Finis tuba snorkeling. Mój syn mówi, że nie warto, bo znajduje się zawór w pobliżu dyszy tak, że po włączeniu do wydalenia wody wprowadzając go. Widziałem ten kawałek, a jeśli nie ona, nawet bez zaworu, można włączyć bez uzyskiwania wody. To naprawdę nie jest funkcja, że ​​zawór na zdjęcie, ponieważ mają zgasić zawór tuba też. Dziękuję bardzo za uwagę, czekając na ich wiadomości, otrzymują na powitanie Ana

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj Anno, dziękuję za wiadomość. Jeśli chodzi o zawór góry sucho Finis poinformować, że ten produkt jest zawór rury pływaka FINIS, Glide i pływaka Junior. Wewnętrzny pływak podnosi się, gdy zanurzony w celu utrzymania niskiej rurkę suchą i kiedy z wody, aby umożliwić łatwe oddychanie. Woda pozostaje na zewnątrz rury podczas kąpieli i obroty. Wszelkie pytania, prosimy o kontakt. Pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij