Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Finis

Finis Duo

Finis Duo

Finis Duo

Finis Duo

  • Finis Duo
  • Finis Duo
  • Finis Duo
  • Finis Duo
  • Finis Duo

Finis Duo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Finis Duo

Duo jest odtwarzacz MP3 przeznaczony dla pływaków, które oferuje najwyższą jakość dźwięku bez użycia słuchawek wkładanych do uszu. Duo wykorzystuje elegancki, dwuczęściowy projekt i kostne transmisja audio zapewnia krystalicznie czysty dźwięk przez kości policzkowe do ucha wewnętrznego. Zintegrowana konstrukcja klip zabezpiecza Duo do gogle paski spocząć na policzkach na komfortowy i efektywny dopasowanie. Uproszczony interfejs oferuje cztery przyciski na łatwą nawigację pomiędzy utworami, podcastów, książek audio i innych obsługiwanych plików audio. Duo obsługuje niechronione pliki MP3 i WMA. Dołączona stacja dokująca USB magnetycznego pozwala na uniwersalne transferów danych i ładowania. Urządzenie posiada 4 GB pamięci flash oraz akumulator litowo-jonowych baterii życia do 7 godzin.

CECHY I ZALETY:

Przewodnictwo kostne AUDIO transmisji.

Zadziwiająco czysty dźwięk w wodzie bez użycia słuchawek wkładanych do uszu

Obsługuje formaty MP3 i WMA formaty audio.

Kompatybilny z iTunes®; słuchać muzyki, książek audio, podcasty i więcej

4GB przechowywania.

Sklepy w przybliżeniu do 1000 utworów lub 60 godzin odtwarzania

Zintegrowana konstrukcja CLIP.

Zabezpiecza urządzenie do taśm gogle spocząć na policzkach na komfortowy i efektywny dopasowanie

Akumulator litowy.

Do 7 godzin pracy na baterii

WATERPROOF IPX8 do 3 metrów i 30 minut.

Dźwięk jest najczystsze, gdy zanurzony w wodzie

Pozłacane PINS połączenie.

Stacja dokująca USB magnetycznego pozwala na szybkie przesyłanie i pobieranie opłat, a jednocześnie zapobiega korozji w wodzie


Interesuje Cię Finis Duo? Jest w tym momencie w naszym sklepie swiminn, naszym pływacki sklepie online. W swiminn znajdziesz więcej produktów pływacki marki Finis. Nie czekaj i ciesz się Finis Duo - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment pływacki.

Cechy Finis Duo

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (13)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Cykl pracy

-

Uwielbiam dźwięk, ale istnieje tylko kilka tygodni.

Kocham to!

-

Uwielbiam to, nie jesteśmy zawodowymi pływakami, po prostu chcemy regularnie pływać na okrążeniach w miejscu, w którym żyjemy. To sprawia, że jest o wiele przyjemniejszy, świetny dźwięk, świetny produkt! Mam nadzieję, że to potrwa długo!

Finis duet

-

Przybył bardzo szybko. Dźwięk jest dobry, a nawet działa z nim. Mogę to polecić.

Niesamowity ukończony duet

-

Wiedziałem już, że neptune player ukończył dźwięk, a także wyczyścił pod wodą. Bardzo łatwe ładowanie muzyki. Polecam każdemu, kto lubi pływać w muzyce.

Finis duet

-

Produkt jest bezbłędny, po prostu upuszczasz pliki, odtwarzasz je i od razu odtwarzasz. Miałem tę samą pierwszą generację i trwało to 9 lat. Kupiłem to z zamkniętymi oczami. Jest bardzo łatwy w użyciu i wyposażony w stację ładującą. Przybył do Grecji tydzień po złożeniu zamówienia i miał nieskazitelne opakowanie, aby nie trafić. Został owinięty folią bąbelkową i innym pudełkiem. Naprawdę nie mam powodu, aby nie polecać tego produktu lub robić zakupów innym.

Dobry produkt

-

Dobry dźwięk, dobra jakość produktu, szybko dotarł.

Polecam to!

-

Przybyli dość szybko, kupili to samo na Ukrainie, znacznie droższe, a krawędzie kabla nie zostały wzmocnione, więc bardzo szybko się zepsuł ... Wszystko z nimi wydaje się w porządku! Dźwięk jest super, trochę niezbyt wygodna funkcja przycisków, ale do pływania super!

Niesamowite

-

Świetny produkt. Łatwy w instalacji i łatwy w użyciu. Fantastyczny dźwięk podczas pływania okrążeń. Gorąco polecam każdemu, kto kupuje ten produkt.

Działa cudownie

-

Na początku musisz dowiedzieć się, jak najlepiej pasuje, zajmuje kilka minut. Jest zabawny i łatwy w użyciu, a połączenie z MAC działa dobrze. Kupiłbym to jeszcze raz!

Doskonały produkt

-

Bardzo dobry produkt towarzyszący mojej rutynie pływania użyłem go wcześniej :)

Finis duo

-

Jego wielkie, zaskoczony jakością dźwięku pod wodą ... bardzo z niego zadowolony

Działa, ale z wielu sztuczek

-

Dźwięk nie jest HD, ale dobre na basen i morze. Głośność nie jest wysoka, ale tylko narzędziem wystarczających. Problemem jest wprowadzenie go w Google Drive, ponieważ ich thikness aby woda przychodzi

Finis duo

-

To niesamowite. Dobra jakość dźwięku

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij