Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Finis

Finis Freestyler

Finis Freestyler

Finis Freestyler

Finis Freestyler

  • Finis Freestyler
  • Finis Freestyler
  • Finis Freestyler
  • Finis Freestyler
  • Finis Freestyler

Finis Freestyler

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Finis Freestyler

Specjalnie zaprojektowany dla freestyle szkolenia, samoloty Freestyler Paddle ręczne ręki do przodu przez wodę, poprawę zasięgu i odległość-per-suwowy.


Z długim kształcie płetwy i niepowtarzalnym wzornictwem skegu, Freestyler promuje silne przyciąganie poprzez lepsze hip-obrót i wzrost efektywności.


Z regulowanym paskiem na palec na idealne dopasowanie, wiosło Freestyler jest węższy niż większość łopatek, co uniemożliwia obciążenie ramion.Cechy:


• Opatentowany kształt deskę hydrodynamiczne: Zmniejsza odporność na wodzie i na płaszczyznach rękę do przodu, wydłużenie każdego uderzenia.


• Opatentowana konstrukcja skegu: prądu i prostuje pozycję dłoni.


• Natychmiastowe Feedback Stroke: Paddle obraca i wyprostuj się, jeśli ręka pływaka wchodzi nieprawidłowo.


• Poprawa pozycji ciała: Tworzy bardziej zrównoważonego pozycję ciała i zapobiega opór poprzez usprawnienie wjazdu ręki i eliminacji cross-over.


• redukuje stres ramię: Zapobiega wpis strony cross-over, które powoduje szkodę na ramię.


Dodatkowo, Finis Freestyler w kategorii Trening z naszego sklepu online pływacki, znajdziesz inne powiązane produkty wiosła. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Finis, w swiminn, znajdziesz produkty pływacki, które również Cię zainteresują. Finis koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia pływacki zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Finis Freestyler

Kolor

Recenzje klientów i pytania (9)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobre wiosła

-

Chociaż nie uważałem tego zestawu za „niesamowity”, jak oceniało go wiele osób w Internecie, jest to dobry zestaw łopatek, który pomaga mi ulepszać moją technikę. Właściwie używam zarówno tego zestawu, jak i zwykłego zestawu (speedo lub vortex), ponieważ uważam, że każdy działa na innym zestawie małży. Ogólnie podoba mi się ten produkt i zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Freisyler finis

-

Wrócił do puli po kontuzji i był bardzo podekscytowany. Łopatki te powinny zwiększyć mój entuzjazm i poprawić udar. Nie mogę się doczekać, aby je wypróbować.

Bardzo dobre łopaty

-

Bardzo dobre łopaty. Właśnie tego szukałem. Bardzo techniczne ostrza do korygowania postawy Crola i zmniejszenia liczby uderzeń.

Dobry do pracy nad stylem

-

Czuję, że wiosła te poprawiają styl pływania (nie nadają się do stylizacji klasycznych).

Doskonały

-

Bardzo dobra do treningu i bardzo pomocna dla młodych pływaków.

Doskonała palma

-

Palmar light, freestyle. Bardzo dobrze.

Uwielbiam te wiosła!

-

To świetne wiosło do freestyle'u. To nie jest dla początkujących pływaków, musi być konkurencyjne.

Bardzo dobry produkt

-

Bardzo dobra jakość materiału, z którego jest wykonana. Taki sam jak zdjęcie. Oryginalny produkt polecam fachowym pływakom

Działa świetnie

-

Dobre wiosła treningowe dla jakości szkolenia techniki. Łatwy do przenoszenia w torbie, nie wielkogabarytowych i bardzo wytrzymały.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij