Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charger Clip Fenix

  • Garmin Charger Clip Fenix
  • Garmin Charger Clip Fenix

Garmin Charger Clip Fenix

Opis produktu Garmin Charger Clip Fenix

Zdobądź jak najwięcej z urządzenia za pomocą kabla USB, wymiana / ładowarki.


Klip fenix do podstawki i skorzystać z załączonego interfejs USB do podłączenia do komputera lub karty mocy, aby naładować akumulator.


To również może być używany do przesyłania waypointy, trasy i ścieżki między urządzeniem a komputerem.Kompatybilne urządzenia:


Aviator Action Pack (D2 ™ i VIRB® Elite Aviation Bundle)


D2 ™


fenix ™


fenix ™ 2


quatix ™


tactix ™


Czy szukasz produktów pływacki marki Garmin? Na swiminn, w sklepie online pływacki , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów pływacki, m.in Garmin Charger Clip Fenix. W tym momencie Garmin Charger Clip Fenix jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla pływacki i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Garmin Charger Clip Fenix

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij