Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charging Clip

  • Garmin Charging Clip
  • Garmin Charging Clip

Garmin Charging Clip

Opis produktu Garmin Charging Clip

Podłącz Forerunner® 405 do tego filmu ładowania, który ma wtyczkę USB do wygodnie ładować swój zegarek za pomocą komputera.Kompatybilne urządzenia:


- Forerunner® 310XT


- Forerunner® 405


- Forerunner® 405CX


- Forerunner® 410


- Forerunner® 910XT


Zamawiaj Garmin Charging Clip i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Garmin Charging Clip, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Garmin Charging Clip w magazynie w cenie 13.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Części zapasowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Garmin Charging Clip

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonały

-

Bardzo dobra obsługa. Paczka Garmin otrzymana na czas. doskonały

Ładowarka garmin forerunner 310xt

-

Dostałem stary zegarek Garmin i niestety zepsułem klip na ładowarce, aby naładować zegarek i pobrać dane do Garmin Connect na mój komputer. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć zamiennik do dalszego użytkowania zegarka. Dostawa p + p również była w rozsądnym czasie. Dziękuję za doskonałą obsługę.

Świetnie

-

Mamy starego garmina, za który moja żona bardzo docenia. Ładowarka zepsuła się z użytkowania i kupiliśmy ją. Doskonały i bardzo szybki cały proces. Świetnie!

Świetnie

-

Jest to ładowarka starego modelu Garmina, którą doceniła moja żona. Ten jest nowy. Przybył bardzo szybko. Świetnie

Zadowolony

-

Niska cena bardzo konkurencyjna dla tego obciążenia klipu dla zegarków GPS Garmin. Prawie połowa ceny zazwyczaj znajduje się na rynku i jest to marka firmy Garmin, a nie imitacja!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij