Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charging Clip

  • Garmin Charging Clip
  • Garmin Charging Clip

Garmin Charging Clip

Opis produktu Garmin Charging Clip

Podłącz Forerunner® 405 do tego filmu ładowania, który ma wtyczkę USB do wygodnie ładować swój zegarek za pomocą komputera.Kompatybilne urządzenia:


- Forerunner® 310XT


- Forerunner® 405


- Forerunner® 405CX


- Forerunner® 410


- Forerunner® 910XT


Nie czekaj dłużej i kupuj Garmin Charging Clip! W swiminn wszystkie nasze produkty Elektronika posiadają pełną gwarancję producenta Garmin. Zakup w naszym sklepie pływacki , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności pływacki. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Garmin Charging Clip tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Garmin Charging Clip

Podkategorie
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetnie

-

Mamy starego garmina, za który moja żona bardzo docenia. Ładowarka zepsuła się z użytkowania i kupiliśmy ją. Doskonały i bardzo szybki cały proces. Świetnie!

Świetnie

-

Jest to ładowarka starego modelu Garmina, którą doceniła moja żona. Ten jest nowy. Przybył bardzo szybko. Świetnie

Zadowolony

-

Niska cena bardzo konkurencyjna dla tego obciążenia klipu dla zegarków GPS Garmin. Prawie połowa ceny zazwyczaj znajduje się na rynku i jest to marka firmy Garmin, a nie imitacja!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij