Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Fabric Strap Fenix

  • Garmin Fabric Strap Fenix
  • Garmin Fabric Strap Fenix

Garmin Fabric Strap Fenix

Opis produktu Garmin Fabric Strap Fenix

Wiemy, że komfort jest priorytetem ... i nie każdy nadgarstek jest równe! Ten pasek tkaniny pomieścić wszystkie rozmiary nadgarstki lub rodzajów odzieży - można nosić ją na ciężką kurtkę! - Ponieważ zawiera łatwy do dostosowania haka i zapięciem pętli powiększonego o pasek Extender.


To również pochodzi z pinami śruby, końcówek złącza i narzędzie Torx.


Co sądzisz o Garmin Fabric Strap Fenix w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie pływacki, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Garmin. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika.

Cechy Garmin Fabric Strap Fenix

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo zadowolony.

-

Bardzo dobra jakość bransoletki, o której już wcześniej wiedziałem. To było moje pierwsze zamówienie na stronie i jestem zadowolony.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij