Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Kit Holder Forerunner 310XT

  • Garmin Kit Holder Forerunner 310XT
  • Garmin Kit Holder Forerunner 310XT

Garmin Kit Holder Forerunner 310XT

Opis produktu Garmin Kit Holder Forerunner 310XT

Teraz możesz użyć ® Forerunner dla multi-sport szkolenie; przejść od nadgarstka do roweru w sekundach.


Zawiera szybki uchwyt zwalniający, uchwyt na rękę, rower Mount, Pins (2), śruby (2), rower montowania pierścieni uszczelniających (6) i narzędzie zawleczkę.


Nie czekaj dłużej i kup Garmin Kit Holder Forerunner 310XT. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Garmin Kit Holder Forerunner 310XT, możesz skontaktować się z swiminn, poprzez nasz formularz kontaktowy. swiminn oferuje ekskluzywne produkty Elektronika dla pływacki i innych aktywności. Nasze Elektronika sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Akcesoria.

Cechy Garmin Kit Holder Forerunner 310XT

Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij