Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Energy

Head Energy

Head Energy

Head Energy

  • Head Energy
  • Head Energy
  • Head Energy
  • Head Energy
  • Head Energy

Head Energy

Opis produktu Head Energy

Swim Fin Energii


Zaawansowane fin szkolenia.


Wykonane z wysokiej jakości polipropylenu.


Design Team Szef stworzył i ekskluzywny design Fin szkolenia, które pomaga w rozwoju silnego odrzutu i napędu wzmocnionej.


Poprawia technikę, a jednocześnie wzmocnienie rozwoju mięśni.


Zamknięty kieszeń stóp pomaga bezpieczne i wygodne dopasowanie.


Z Head Energy można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Head i ich produkty do pływacki, odwiedź naszą kategorię Trening, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na swiminn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Head Energy

Recenzje klientów i pytania (28)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobra jakość

-

Idealny produkt

Bardzo sztywny

-

Bardzo sztywne. Idealny do treningu w basenach. Rozmiar stopy jest dwa razy mniejszy niż normalny. Bardzo się cieszę z mojej decyzji o ich zakupie.

Świetnie

-

Palce nieco sztywne, doskonałe dla średnich i zaawansowanych pływaków, uwielbiam projekt, z którego korzystam około 8 godzin tygodniowo, jestem z nimi od dwóch i pół miesiąca i wyglądają jak nowe!

Rzeźbiąc coś małego

-

Liczby w rozmiarze 2 niższe niż moje zwykłe obuwie to ten, który najbardziej mi odpowiada. chociaż są małe, pomagają w technice. Są warte basenu ze względu na swoje rozmiary, a ja używam ich, aby dostać się do obszarów Piedars na Costa Brava zamiast nosić kapcie, z którymi pływam znacznie gorzej. Nie dają pełnego impulsu dużych płetw, ale pomagają technice w inny sposób, ponieważ są sztywne.

Dobrze

-

dobrej jakości, wygodny materiał. Sztywność może trochę zmusić kostkę, ale jest świetna. pomaga w technice, sile i elastyczności kostek.

Idealny do basenów

-

Wspaniałe płetwy do pracy w basenie, ponieważ są małe i sztywne. Bardzo dobry produkt do wypraw w morze, dotyk jego lekkości i sztywności. Bardzo zadowolony z produktu i usługi dostawy

Trochę rozczarowany

-

Kolejność tego produktu, który lubię, są lekkie, wygląd jest ładny, jestem zwykłym użytkownikiem płetw i kostki na plecach, które wyrywają. Mimo to martwię się o mój materiał. używaj ich, ale łza prawdopodobnie wzrośnie, na pewno muszę znaleźć silniejszy model ..

Dobrze!

-

Kupiłem płetwy dla siebie w praktyce w basenie. Dobra jakość. Dobrze zapakowane, dostarczone na czas. Podobał mi się sklep.

Dobrze

-

Płetwy trochę się zmniejszyły (46/47 -> mam 46), guma jest twarda: na przyjęciu trochę się bałem, że nie jestem w stanie ich użyć, ale w końcu przywykłem ( trochę trudne!). serdecznie

Płetwy

-

Otrzymane, zanim się tego spodziewałem, są dobre, ale mają je, ale po dwóch dniach kurczy się i bardzo trudno je założyć

Dobre płetwy

-

Na początku jest trochę trudno poruszać się z tymi płetwami, będąc sztywnym, ale myślę, że przyzwyczajasz się do nich. Są doskonałe do wzmacniania mięśni nóg.

Ok

-

Jakość jest dość trudna, a sama guma jest płetwą, ale na trening jest najbardziej. Sklep zachwyca.

Idealny

-

Bardzo dobre płetwy. Nie są one bardzo miękkie, ale idealne dla średnio-zaawansowanych uczniów. Nie dla inicjacji. Dobry zakup Jestem z nich bardzo szczęśliwy.

Dobry na trening

-

Mój nastoletni syn używa go od kilku tygodni i działa dobrze dla niego. Jego sesje szkoleniowe stały się bardziej przyjemne. Dobra jakość, bez reklamacji.

Dobry produkt

-

dobre wykorzystanie basen, wygodniej umieścić. Rappart dobra i dobra akcja, skuteczne. nie zawiedliśmy płetwy. dobre wsparcie dla stopy.

Bardzo sztywna

-

Są one dobrej jakości i komfortowe płetwy, bardzo sztywny Nie sądzę, są one dla początkujących

Komfortowy

-

Koszt i wielką korzyścią, wygodne, idealne do szkolenia i doskonalenia pływania

Wielki

-

Działa świetnie. Szczególnie dobre dla pływania w basenach krytych.

Kości

-

resistents Molt i qualität

Kości

-

Wylinka kości aletes za entrenament. Są rigides mika.

Doskonały

-

Są bardzo zwinne i wygodne. Są bardzo dobre do pociągu

Biorąc pod uwagę szkolenia

-

Są dobrej jakości. Aby uzyskać pełną treningu.

Bardzo dobre żeberka

-

Są najlepsze dla szkolenia. wzmocnienie piermas

Płetwy głowy

-

Po prostu prawo do tonowania w basenie. Bardzo dobre dopasowanie. Nawet po kilku rundach ma bolesność. TOP !!!!

Doskonały

-

Produkt był dobry. I wysyłka była bardzo szybka.

Dobry

-

Idealne dopasowanie i wygodne, trochę sztywny na początku, nie ma tarcia.

Doskonały

-

Nie wiedziałem swoją stronę, to bardzo kompletny Polecam Pozdrawiam

Energia głowa

-

Klasa. Jak wielkości.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij