Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head mares

Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

  • Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady
  • Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady
  • Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

Head Mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

Opis produktu Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

SWIMRUN AERO został zaprojektowany, aby zmaksymalizować szybkość i swobodę ruchów. Kombinezon posiada podstawę niezwykle elastycznego neoprenu 2mm. GLIDESKIN neopren w górnej części z 4mm paneli komórkowych powietrza umieszczonych na klatce piersiowej na wielką pływalności. 1.5mm neopren wokół ramion i barków dla maksymalnej elastyczności. Dolna część jest zaprojektowana w celu uzyskania optymalnych właściwości eksploatacji. Nylonowa pokryta 2mm neoprenu daje najlepszą równowagę pomiędzy elastycznością i trwałością. 3/4 długości nóg. SWIMRUN AERO jest rozwiązaniem modelowym jeden zamek. Zipper jest umieszczony z przodu łatwo otworzyć

się podczas biegu. szwy klejone ciepła dla indywidualnego dopasowania długości obu ramion i legs.Comes z o małej i skutecznej gwizdkiem na

bezpieczeństwo. Dostępne w obu modelach damskich i męskich


Jeśli szukasz Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. swiminn posiada ten i inne produkty pływacki, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Garnitury, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Head mares Aero Wetsuit 4.2.1 Lady

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Zatwierdzone przez FINA
Polecany poziom
Pozycja suwaka
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij