Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head mares

Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm

Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm

  • Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm
  • Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm
  • Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm

Head Mares Swimrun Race 6/4/2 mm

Opis produktu Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm

Płaszcz "wyścigowy" do połączenia wydajności pływania i biegania. Kombinezon ma podstawę z niezwykle elastycznego 2 mm neoprenu, który zapewnia świetną jakość

mobilność i zapewnia swobodny ruch w biodrach podczas biegu. Grubość 1,5 mm wokół ramion i ramion zapewnia dodatkową elastyczność i ruch. 4-milimetrowe panele powietrzne na klatce piersiowej i 6 mm panele na górnej części uda zapewniają doskonałą pływalność i optymalną pozycję pływania podczas pływania na butach. Powłoka GLIDESKIN zapewnia minimalną wodoodporność. Dwa zamki błyskawiczne otwierają się łatwo podczas biegania i są dwie łatwo dostępne kieszenie wewnętrzne do przenoszenia dodatkowego sprzętu. Nylonowe panele między nogami zmniejszają tarcia, które może wystąpić podczas biegania z kombinezonem. Dodatkowa nylonowa pętelka z tyłu umożliwia łatwe mocowanie liny holowniczej i akcesoriów. Kombinezon posiada mały, skuteczny gwizdek dla bezpieczeństwa. Ciepło klejone szwy do indywidualnej regulacji długości ramion i nóg.

Dane techniczne:

Zewnętrzna skóra Neoprenowa wewnętrzna podszewka 6 mm na nodze / 4 mm Komórka powietrzna na piersi, 2 na ciele, 1,5 na kołnierzu i ramionach.


W swiminn, pokazujemy całą charakterystykę Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm. W pływacki sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm i korzystaj z naszych ofert pływacki sprzętu.

Cechy Head mares Swimrun Race 6/4/2 mm

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Zatwierdzone przez FINA
Polecany poziom
Pozycja suwaka
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny garnitur do pływania

-

Kupiłem ten garnitur na trening pływania w zimnych wodach. Kombinezon jest łatwy do zakładania i zdejmowania, doskonale pasuje i nie ma punktów nacisku. Nawet przy temperaturze wody 13 stopni utrzymuje ciepło. Jak dotąd jestem w pełni usatysfakcjonowany i kupiłbym garnitur ponownie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij