Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head mares

Head mares Tiger LSR Plus

  • Head mares Tiger LSR Plus
  • Head mares Tiger LSR Plus

Head Mares Tiger LSR Plus

Opis produktu Head mares Tiger LSR Plus

TIGER LSR + Lustrzane


Ekstremalne projekt pod względem wielkości i wydajności. Kształt Tiger posiada minimalną ilość powietrza wewnątrz niego i jego projektowania uszczelki organicznych doskonale powietrze wokół oka.


Bi-silikonowy


Synergia dwóch silikon daje komfort i wydajność, poprawa zdolności uszczelniającą maski z bardziej miękkiej części i, jeśli silikon jest bardziej sztywny, wzmacniając te części wymagające bardziej odporną strukturę, ponieważ przedłożone urazy mechaniczne.


Najbardziej sztywne silikonowe otrzymuje klamry na maskę, co pomaga zapewnić właściwe naprężenie nagłownej części, aby nie odkształcić część, która posiada soczewki.


Wyjątkowa niezawodność


Jako najbardziej stabilnego polimeru dostępnej, silikony zapewniają doskonałą niezawodność, doskonałą trwałość.


Regulowane klamry hełmu są umieszczone na masce, aby być bliżej głowy i zapobiec opozycji podczas pływania odcinając ewentualne drgania.


Soczewki stożkowe


Bez wzoru z zakrzywionych soczewek w kształcie stożka, w wyniku naturalnej wizualnej stożka oka, pozwala na niezwykle duże pole

widzenia, wycinanie denerwujących zniekształceń, które są typowe dla podwodnych wzroku.


• Exclusive zakrzywione soczewki w kształcie stożka


• Typowe obiektywy


Kształt i budowa dwóch silikonów doskonale integrują się w oko-boksów, dostosowane do występów twarzy odpowiadających rzęs,

dając doskonałą ciągłość hydrodynamicznego do twarzy samego.


Miękki silikon i budowy wspólnego połączenia sprawiają okularów łatwo dostosować do wielu twarzach użytkowników.


Basen szybko


można docenić unikalne walory jędrności i komfort Tiger, które spełniają wymagania najbardziej wymagających sportowców.


BUCKLES


Ekskluzywny Szef RAS systemu klamra jest po długiej i rozległe badania w celu dopasowania najmniejszego rozmiaru systemu naciągu paska z maksymalną wygodę i łatwość obsługi.


Klamra jest ustalona na masce znaleźć naturalną pozycję jak najbliżej do głowy i pompką wilgotne napięcia bez wpływu na główną strukturę soczewki.


Są ergonomiczne, mikrometryczna regulacja, i mają być wydane za pomocą dwóch przeciwległych przycisków, bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny.


Przyciski są osłonięte osłoną silikonową, która, oprócz nadawania ekskluzywny i oryginalny wygląd, sprawia, że ​​praca bardziej komfortowe

i chroni w kontakcie ze skórą.


Podziękowania dla wszystkich badań, w tym małe ergonomiczne zaprojektowane Aplikacja zapewnia wysoką wydajność i najwyższy komfort.


• 2-silikonowy synergia gwarantuje doskonały komfort i wydajność. Poprawy działania uszczelniającego uszczelki przez Ultra części miękkiej, zaś sztywne silikonowe, wzmacnia sekcje potrzebne są bardziej odporne na naprężenia tych.


• Specjalne klamry RAS są stosowane do silikonu sztywną, wspieranie bezpiecznego napięcia taśma na głowę, a nie spowodować odkształcenia ramy soczewki.


• układ renina-klamry nagłownej części są umieszczone bliżej głowy, aby zapobiec wzrostowi odporności i wibracje.


Pokrowiec: Każdy produkt posiada okulary etui ochronne, aby zapewnić produkt pozostaje w idealnym stanie.


Szukasz produktów Head mares, a konkretnie Head mares Tiger LSR Plus? Na swiminn można znaleźć pełną listę Wyposażenie pływacki produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego swiminn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje pływacki. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Head mares Tiger LSR Plus

Płeć
Wiek
Rodzaj osłony na nos
Soczewki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij