Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head swimming

Head swimming Wire 5 Liquidlast

Head swimming Wire 5 Liquidlast

  • Head swimming Wire 5 Liquidlast
  • Head swimming Wire 5 Liquidlast
  • Head swimming Wire 5 Liquidlast

Head Swimming Wire 5 Liquidlast

Opis produktu Head swimming Wire 5 Liquidlast

The Wire 5 to klasyczny krótki Jest wykonana z ciekłego Najnowsza technologia oznacza, że ​​jest dowodem na chlor, zapewnia całkowitą ochronę promieni UV, jest lekka, doskonała oddychalność, szybkoschnąca, miękkie w dotyku. Jest wyjątkowo trwały i idealne dopasowanie!

Certyfikat Oeko Tex tkaniny.


Interesuje Cię Head swimming Wire 5 Liquidlast? Jest w tym momencie w naszym sklepie swiminn, naszym pływacki sklepie online. W swiminn znajdziesz więcej produktów pływacki marki Head swimming. Nie czekaj i ciesz się Head swimming Wire 5 Liquidlast - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment pływacki.

Cechy Head swimming Wire 5 Liquidlast

Zatwierdzone przez FINA
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij