Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Venom

Head Venom

  • Head Venom
  • Head Venom
  • Head Venom

Head Venom

Opis produktu Head Venom

Jad


Niski profil, hydrodynamiczne stylizacji z miękkim "miękkim" Uszczelka zapewnia szczelną zaufania dowód i komfort w warunkach wyścigu.


Wyścig doskonałe widzenie peryferyjne poprzez jakość optyczną soczewek Poly węglanowych z ochroną UV i Anti leczonych mgły. Podwójny pasek silikonowy zapewnia szef "Swobodny przepływ" wyścigów.


Pokrowiec: Każdy produkt posiada okulary etui ochronne, aby zapewnić produkt pozostaje w idealnym stanie.


Head Venom dostępny w różnych typach. Kup go w swiminn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Head Venom posiada oficjalną gwarancję marki Head. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Wyposażenie i kategorii Okulary gogle.

Cechy Head Venom

Rodzaj osłony na nos
Płeć
Wiek
Soczewki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij