Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Head

Head Venom

Head Venom

  • Head Venom
  • Head Venom
  • Head Venom

Head Venom

Opis produktu Head Venom

Jad


Niski profil, hydrodynamiczne stylizacji z miękkim "miękkim" Uszczelka zapewnia szczelną zaufania dowód i komfort w warunkach wyścigu.


Wyścig doskonałe widzenie peryferyjne poprzez jakość optyczną soczewek Poly węglanowych z ochroną UV i Anti leczonych mgły. Podwójny pasek silikonowy zapewnia szef "Swobodny przepływ" wyścigów.


Pokrowiec: Każdy produkt posiada okulary etui ochronne, aby zapewnić produkt pozostaje w idealnym stanie.


Z Head Venom, gwarantujemy najlepszy sprzęt pływacki. Dodatkowo w swiminn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep pływacki i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Head. Nasz zespół ekspertów pływacki dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Wyposażenie za każdym razem.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Head Venom

Płeć
Wiek
Rodzaj osłony na nos
Soczewki
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij