up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Jaked

Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

plus
  • Play videoJaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie
  • Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie
  • Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie
  • Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Opis produktu Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Damski kombinezon wyścigowy wykonany w całości z bi-elastycznego włókna, aby zapewnić optymalną wydajność zarówno podczas zawodów sportowych, jak i częstych treningów.

Model nowej generacji, z otwartym tyłem i odciętymi na kolanach, został wymyślony przez badaczy J Lab, aby lepiej wspierać pływaka na każdym etapie zawodów.

Zgodnie z trendami w branży kombinezon JKATANA FWSO został wykonany z gładkiego, opalizującego i błyszczącego materiału.

Najnowocześniejsze tkaniny zostały przetestowane przez światowej klasy sportowców i wybrane, ponieważ są w stanie zminimalizować tarcie i „poślizg” w wodzie.

Cel ten został osiągnięty poprzez zniesienie szwów:

gwint zastąpiono taśmą zgrzewalną, aby umożliwić wysoce mechaniczne uszczelnienie i hydrofobowe wykończenie ACQUAsuACQUA.

Bardzo lekki kombinezon (145 g m2) o zróżnicowanej kompresji i ergonomicznych krojach, które zapewniają niezbędny komfort podczas wyścigów.


Kupuj swoje ulubione Stroje kąpielowe damskie modele i ciesz się pływacki. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w pływacki telefonicznie lub email.

Cechy Jaked Katana Torba Kurierska Zdalne Sterowanie

Kolor
Zatwierdzone przez FINA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up