Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leisis

Leisis Green Series Big Goal

  • Leisis Green Series Big Goal
  • Leisis Green Series Big Goal

Leisis Green Series Big Goal

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Leisis Green Series Big Goal

Produkowany z elastycznej i zgrzewanej rury polipropylenowej, która zapewnia bezpieczeństwo w grze i większą odporność na wstrząsy, czynniki chemiczne i światło słoneczne.

Obejmuje pływaki siatkowe i piankowe.

Cena jednostkowa.

80x138x80 cm.Jeśli szukasz Leisis Green Series Big Goal, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. swiminn posiada ten i inne produkty pływacki, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Sporty wodne, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Leisis Green Series Big Goal

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij