Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mission

Mission Tech Knit Large Cooling

  • Mission Tech Knit Large Cooling
  • Mission Tech Knit Large Cooling

Mission Tech Knit Large Cooling

Opis produktu Mission Tech Knit Large Cooling

Misja Enduracool Techknit Ręcznik jest nasza składka ręcznik lekkie chłodzenie przeznaczone do schłodzenia się, nie wolno ci! Zaprojektowane dla sportowców, aby mogli zachować zimną krew i odzyskać podczas treningu lub zawodów, ale nadaje się do każdego i każdej działalności. Doprowadzić chłodzić sobą wszędzie pozostać odświeżony, gdy temperatura wzrośnie. Po uaktywnieniu ultra oddychające tkaniny rozciągliwy ostygnie do 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała. Wystarczy mokry, wyciśnij i przystawki i chemicznych wolne ręcznik natychmiast rozpocznie ochłodzenia i zachować spokój na okres do 2 godzin, z możliwością ponownego uaktywnienia. Miękka tkanina maszyna siatki zmywalna oferuje latach eksploatacji. Nie pozwól wyłączenia ogrzewania przed wyjściem na zewnątrz lub zakłócać treningu. Przechowywać w chłodnym miejscu bez względu na stan ręcznikiem premii Techknit chłodzenia.

Jak to działa:

Technologia termoregulujące wewnątrz Techknit chłodzenia działa ręcznik pochłaniające wilgoć i pot w tkaninie w którym unikalne włókna cyrkulacji cząsteczki wody, reguluje szybkość odparowania do tworzenia przedłużonego efektu chłodzenia. Wytrzymałe i miękkie ręczniki będzie ochłodzenie do około 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała i trwać do 2 godzin. Ręcznik można łatwo reaktywować, gdy chłodny dotyk odchodzi. Dopóki jest wilgotny ręcznik i ma przepływu powietrza, to pozostaje chłodna i zapewnią Ci komfort.

Opieka:

Zastrzeżona technologia chłodzi do 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała, gdy jest mokra

Wielokrotnego użytku i prać w pralce

UPF 50 Ochrona przed słońcem

Gdy mokre, pozostaje chłodny godzinami

Po wyschnięciu, miękkie i chłonne

chemiczna darmo

Dane techniczne:

Ręcznik Wymiary: 12.25 "x 33"

90% poliester, 10% nylon


Zamierzasz kupić Mission Tech Knit Large Cooling? Wszystkie produkty Mission mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Mission Tech Knit Large Cooling i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na swiminn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów pływacki.

Cechy Mission Tech Knit Large Cooling

Rodzaj produktu
Materiał
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Niesamowity produkt!

-

To było na gorące lato pracy na świeżym powietrzu. To musi mieć w upale!

Niesamowicie fajny ręcznik

-

Trzymaj mnie chłodno, gdy użyjesz go prawidłowo. Nie nadaje się do wchłaniania potu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij