Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nadathlon

Nadathlon Static Swimmer

Nadathlon Static Swimmer

Nadathlon Static Swimmer

  • Nadathlon Static Swimmer
  • Nadathlon Static Swimmer
  • Nadathlon Static Swimmer
  • Nadathlon Static Swimmer

Nadathlon Static Swimmer

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nadathlon Static Swimmer

Nadatlhon to system, który pozwala pływać bez wypierania.

Korelacją może być bieżnik do biegania lub rower stacjonarny na rowerze ...

Nadatlhon jest urządzeniem sportowym, które umożliwia efektywną praktykę pływania w basenach o dowolnej wielkości i kształcie.

Badany projekt tego statycznego pływaka i innowacyjny system mocowań sprawia, że ​​jest on najlepszym symulatorem pływania bez różnicy technicznych niż tradycyjne pływanie


Nadathlon Static Swimmer to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z pływacki. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Liny i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Trening znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie swiminn! Oferujemy szeroki wybór Nadathlon, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Nadathlon Static Swimmer

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij