Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Turbo

Turbo Active Top

  • Turbo Active Top
  • Turbo Active Top

Turbo Active Top

Opis produktu Turbo Active Top

Najnowszy styl bikini jest mieszanka / mecz / starcia. Zamiast sobie pasujące szczyty i dna, można teraz łączyć kawałki, które nie pasują w ogóle! Jeśli chcesz być na czasie w swoim wyglądzie, powiązać różne wzory w swoim szczyty i dna. Nadruki zwierzęce powinny być noszone z kwiatów, paski z kropkami, plemienny z Plaid.


Dla pań, które wolą większe dno z mniejszą górę, lub większej góry z mniejszą dołu (masz szczęście!), Oferujemy ułatwiła.


Ten KNOTTIE bikini kawałek zachowa swój kolor nie zanika. Jest to bardzo wygodne i wykonane w wysokim standardzie. Wyposażony w bezpieczne, płaskie szwy zablokowanych. Jest w pełni pokryte z przodu, aby upewnić się, że nie jest przejrzeć. Cienkie paski pozwalają większego ruchu i pomaga uzyskać lepsze słońce tan. Materiał jest bardzo trwałe, to nie pójdzie baggy i tracą swoją elastyczność. Oferując długotrwały kolor i odporność na chlor.


TURBO owaty jest idealny dla aktywnych kobiet wodnym i mieszać i dopasowywać się z innymi przedmiotami sękaty. Utwory te oferują bardzo wygodne dopasowanie w celu umożliwienia wielu sportów takich jak piłka wodna, pływanie, surfing, nurkowanie i pokład wiosła.


Turbo korzysta z najtrudniejszych tkanin chloru anty-światów. Sprawdzona trwać w środowisku surowym chloru. Ten strój kąpielowy jest idealny do długich treningów w basenie lub morzu, ponieważ nie będzie trzeć ze względu na jego wygodne dopasowanie. Ten strój kąpielowy jest idealny do pływania, piłka wodna, nurkowanie i wiele innych sportów wodnych. Komfort i dopasowanie z Turbo strój kąpielowy jest jak żadna inna.


Turbo powstała ponad pięćdziesiąt lat temu, teraz jest, bez wątpienia, jeden z wiodących kąpielowy marki. Produkty Turbo stroje kąpielowe są wybierane przez tysiące konkurencyjnych pływaków. nurków, pływaków i zespołów zsynchronizowanych waterpolo na całym świecie.Dane techniczne:


Tkanina: 55% PBT, 45% poliester.


Turbo Active Top dostępny w różnych typach. Kup go w swiminn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Turbo Active Top posiada oficjalną gwarancję marki Turbo. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Stroje kąpielowe damskie i kategorii Bikini i tankini.

Cechy Turbo Active Top

Kostiumy kąpielowe
Części bikini
Typ szelek
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wspaniały

-

Idealny kostium, polecany sklep.

Idealny top

-

Top jest bardzo wygodny i bardzo praktyczny

Turbo aktywne góry

-

Ładna góry. Jeden rozmiar większy byłby lepszy.

Turbo aktywne góry

-

Wielki basen top! Juste jak opisano ...

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij