up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Turbo
360

Turbo Basic Torba Kurierska

plus
  • 360Turbo Basic Torba Kurierska
  • Play videoTurbo Basic Torba Kurierska
  • Turbo Basic Torba Kurierska

Turbo Basic Torba Kurierska

Opis produktu Turbo Basic Torba Kurierska

Ten jaskrawo kolorowe Turbo wody polo kostium daje naprawdę wygodne dopasowanie. W pań i dziewcząt rozmiarach i oferuje bezpieczne, płaskie szwy zablokowane. Jest w pełni pokryte z przodu, aby upewnić się, że nie jest przejrzeć i dodać siły.

Pełne powrotem zamyka się na zamek stałych, wyspecjalizowanych. To jest szczególnie przeznaczony do piłki wodnej, jak to jest bardzo trudne do chwycić. Trwałe tkaniny, długotrwały kolor i odporne na chlor.

Turbo korzysta z najtrudniejszych tkanin chloru anty-światów. Sprawdzona trwać w środowisku surowym chloru. Ten strój kąpielowy jest idealny do długich treningów w basenie lub morzu, ponieważ nie będzie trzeć ze względu na jego wygodne dopasowanie. Ten strój kąpielowy jest idealny do pływania, piłka wodna, nurkowanie i wiele innych sportów wodnych. Komfort i dopasowanie z Turbo strój kąpielowy jest jak żadna inna.

Turbo powstała ponad pięćdziesiąt lat temu, teraz jest, bez wątpienia, jeden z wiodących stroje kąpielowe marki. Produkty Turbo stroje kąpielowe są wybierane przez tysiące konkurencyjnych pływaków. nurków, pływaków i zsynchronizowane zespoły Piłka wodna na całym świecie.

Dane techniczne:

Tkanina Treść: 55% PBT, 45% poliester.


Interesuje Cię Turbo Basic Torba Kurierska? Jest w tym momencie w naszym sklepie swiminn, naszym pływacki sklepie online. W swiminn znajdziesz więcej produktów pływacki marki Turbo. Nie czekaj i ciesz się Turbo Basic Torba Kurierska - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment pływacki.

Cechy Turbo Basic Torba Kurierska

Kolor
Zatwierdzone przez FINA
Typ szelek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up