up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Turbo

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

plus
  • Play videoTurbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Opis produktu Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Żywy i kolorowy strój szeroki pasek, który oferuje bardzo komfortowe, bezpieczne i wspierające regulaminem. W pań i dziewcząt rozmiarach, jest w pełni pokryte z przodu. Wyposażony w bezpieczne, płaskie zablokowanych szwów. Długotrwała tkaniny, długotrwały kolor i odporne na chlor.


Turbo wykorzystuje światy najtrudniejszy anty-chlor tkaniny. Okazały się trwać w trudnych warunkach chloru. Ten strój kąpielowy jest idealny do długich sesji treningowych w basenie lub morzu, ponieważ nie będzie trzeć ze względu na jego wygodne dopasowanie. Idealne do pływania, piłka wodna, nurkowanie i wiele innych sportów wodnych. Komfort i dopasowanie Turbo strój jest jak żadna inna.


Turbo powstało ponad pięćdziesiąt lat temu, teraz jest, bez wątpienia, jedna z wiodących marek, stroje kąpielowe. Turbo produkty stroje kąpielowe są wybierane przez tysiące konkurencyjnych pływaków i zespołów waterpolo na całym świecie.Dane techniczne:


Tkanina:


- Zawartość: 55% PBT, 45% poliester.


W swiminn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla pływacki, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w swiminn w katalogu Stroje kąpielowe dziecięce i kategorii Stroje kąpielowe oferujemy produkty pływacki, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Kolor
Płeć
Kostiumy kąpielowe
Zatwierdzone przez FINA
Typ szelek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up