up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Turbo

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

plus
  • Play videoTurbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia
  • Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Opis produktu Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Ten kolorowy panie i strój dziewczyny oferuje bardzo wygodne dopasowanie. Kolory pozostaną żywe i oferuje bezpieczne, zamknięte płaskie szwy. Jest w pełni pokryte z przodu, aby upewnić się, że nie jest przejrzeć. Cienkie paski umożliwić większy ruch i pomaga uzyskać lepszą opaleniznę słoneczny. Materiał jest bardzo trwały, to przyzwyczajenie go baggy i straci swoją elastyczność. Oferując długotrwały kolor i odporność chloru.


Turbo wykorzystuje światy najtrudniejszy anty-chlor tkaniny. Okazały się trwać w trudnych warunkach chloru. Ten strój kąpielowy jest idealny do długich sesji treningowych w basenie lub morzu, ponieważ nie będzie trzeć ze względu na jego wygodne dopasowanie. Idealne do pływania, piłka wodna, nurkowanie i wiele innych sportów wodnych. Komfort i dopasowanie Turbo strój jest jak żadna inna.


Turbo powstało ponad pięćdziesiąt lat temu, teraz jest, bez wątpienia, jedna z wiodących marek, stroje kąpielowe. Turbo produkty stroje kąpielowe są wybierane przez tysiące konkurencyjnych pływaków i zespołów waterpolo na całym świecie.Dane techniczne:


Tkanina:


- Zawartość: 55% PBT, 45% poliester.


Kupuj Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia w najniższej cenie! Twój sklep online pływacki, swiminn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Stroje kąpielowe damskie w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu pływacki w świetnych cenach!

Cechy Turbo Torba Kurierska Nowy Zelandia

Kolor
Zatwierdzone przez FINA
Typ szelek

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up