up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

TYR

TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

plus
  • Play videoTYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska
  • TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska
  • TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

Opis produktu TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane w Ameryce, aby wyprzedzić na scenie światowej, Tracer B Shortjohn jest zbudowany do wyścigów na poziomie elitarnym. Prezentując wysoki Bonded (HB) Micro klejone szwy Suit TBSJ6A Prędkość jest zbudowana bez szycia i nici, aby zapewnić niezrównaną redukcję oporu i gładkie, płynne przejście od skóry do tkaniny. Aerofit konstrukcja i zakres Motion (ROM) pasy pozwalają na płynność i wybuchowość w wodzie, podczas gdy przemysł wyłącznym Pięć Kawałek Muscle Mapowany następujący wzór naturalnych konturów ciała na doskonałe dopasowanie i wsparcie.

Wyposażony w lekki, hydrofobowy wytwarzanie szybkoschnący i ulepszone właściwości stretch, Tracer B Shortjohn zapewnia zachowanie pamięci promowania długowieczności i forma pasuje. W połączeniu z 4 Way Blokada szwy i misternie zaprojektowane wokół ludzkiej muskulatury, Tracer serii B Swimsuit blokuje rdzeń w (maksymalnie 25% wzrost w strefowego kompresji), zmniejszenie obwodu ciała nawet o 5%, a pomaga poprawić przepływ krwi i ponownie dotlenienie mięśni.

Dane techniczne:

Wykonanie: 79% Nylon / 21% lycra


Szukasz produktów TYR, a konkretnie TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska? Na swiminn można znaleźć pełną listę Stroje kąpielowe damskie pływacki produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego swiminn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje pływacki. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy TYR Tracer B Series Shortjohn Torba Kurierska

Kolor
Zatwierdzone przez FINA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up