Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Xterra

Xterra Vendetta

Xterra Vendetta

Xterra Vendetta

  • Xterra Vendetta
  • Xterra Vendetta
  • Xterra Vendetta
  • Xterra Vendetta
  • Xterra Vendetta

Xterra Vendetta

Opis produktu Xterra Vendetta

Najbardziej zaawansowany technologicznie kombinezon Xterra jest. Produkt wielu lat badań i konstrukcji, Vendetta jest najbardziej elastyczny i prężny kombinezon jaki kiedykolwiek powstał.

Idealny dla: Race każdych warunkach 10 mil na otwartej wodzie pływa Gdzie elastyczność w ramiona i plecy jest potrzebne.

Bouyancy: Przód: przód: 5,0 mm grubości X Air neoprenu od szyi do kostek Tworzy efekt "dołek" uchwyconych Air dla maksymalnej wyporności, Powrót: 3 mm neoprenu, broń / Łopatki: 1,5 3mm Yamamoto # 39 & 40 neoprenu

Elastyczność: 6 anatomicznie poprawny panele ramienia / ramion pozwalają na naturalny zakres ruchu w skoku pływać, szybsze, płynniejsze pływanie z mniejszym wysiłkiem. Profil dolny kołnierz dodaje komfortu i zwiększonej trwałości, dzięki czemu kombinezon pozostaje niezmienione, a na miejscu.

Technologia X MAX Seam Seal wykorzystuje potrójną warstwę kleju i podwójnie ślepą szwami, aby zapewnić długotrwałe wodoodporne szwy


Korzystaj z naszych ofert dla Xterra Vendetta. W twoim sklepie online pływacki, w swiminn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem pływacki. Możesz także sprawdzić inne kategorie pływacki i znaleźć produkty marki Xterra w najlepszej cenie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Xterra Vendetta

Zalecane Użycie
Kształt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty