Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zone3

Zone3 Drag Shorts Unisex

Zone3 Drag Shorts Unisex

  • Zone3 Drag Shorts Unisex
  • Zone3 Drag Shorts Unisex
  • Zone3 Drag Shorts Unisex

Zone3 Drag Shorts Unisex

Opis produktu Zone3 Drag Shorts Unisex

W zone3 Drag spodenki są noszone na normalny strój kąpielowy i zapewnić opór, który zmniejszy swoje czasy w treningu, ale jednocześnie zachować swoją technikę skoku. Podwójna konstrukcja siatki warstwa będzie miała bardzo szybko zauważyć różnicę.

Kluczowe cechy |

Wielu pływaków wyglądają nosić je w całym treningu, aby każdy długości cięższej pracy. W czasie pływak będzie przyzwyczaić się do tego "drag" i kiedy spodenki drag są usuwane w czasie trialling lub konkurencji, "biorąc łańcuchy off" uczucie występuje co daje pływaków zarówno doładowania fizjologiczne i psychologiczne.

Kolejną wielką zaletą tych spodenkach to mają bardzo długą żywotność i trudno ubrać! Tak będzie prawie nigdy nie trzeba kupować nowych pnie szkolenia pływać (jeśli jesteś mężczyzną!), Bo nikt nie ujrzy blaknięciu swojego kąpielówki pod spodenki drag.

zaspokoić również dla zakresu rozmiarów, ponieważ sznureczek może być dokręcona do żądanego rozmiaru talii.


Zamierzasz kupić Zone3 Drag Shorts Unisex? Wszystkie produkty Zone3 mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Zone3 Drag Shorts Unisex i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na swiminn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów pływacki.

Cechy Zone3 Drag Shorts Unisex

Płeć
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobrze

-

Po raz pierwszy kupuję coś w tym stylu i jest to całkiem wygodne, świetny wkład w treningi.

Dobry stosunek ceny do jakości

-

Przydatnym uzupełnieniem. Spełnia swój cel.

Obciążenie kostium kąpielowy

-

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, idealne uzupełnienie dla treningu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij