up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Zone3
360

Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

plus
  • 360Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny
  • Play videoZone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny
  • Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny
  • Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Opis produktu Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Nowe tech ciepła rękawice są grubsze i mają fleeced podszewką dla lepszej ciepłem. Rękawice wykonane są za pomocą kleju i klejenia ściegu, aby zapobiec wejściu do wody, a także posiada mocowanie na rzepy i dłuższą rękawa lycra, aby umożliwić bezpieczne dopasowanie.

Interesuje Cię Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny? Jest w tym momencie w naszym sklepie swiminn, naszym pływacki sklepie online. W swiminn znajdziesz więcej produktów pływacki marki Zone3. Nie czekaj i ciesz się Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment pływacki.

Cechy Zone3 Heat Tech Granulki Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Kolor

Recenzje klientów i pytania (11)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny zakup

-

Moje rękawiczki są pierwszej klasy i sprawiają, że pływanie w zimnych szkockich jeziorach jest o wiele bardziej znośne. Jestem bardzo zadowolony z usług, które otrzymałem od Swiminn.

Rękawice termiczne dla strefy 3

-

Właśnie dostałem te rękawiczki w tym tygodniu. Kąpałem się w morzu przy 9 stopniach, a ręce nie marzły. Są naprawdę dobrze dopasowane i łatwe do pływania. Moje stare rękawiczki wypełniały się wodą i to było jak pływanie w rękawicach bokserskich. Te rękawiczki są fantastyczne i powiedziałem już wielu moim pływakom, którzy będą je zamawiać. Wielkie dzięki. Och, być może będę musiał też wziąć skarpetki.

Rękawice grzewcze strefy 3

-

Są po prostu ... na miejscu!

Rękawice neoprenowe zone 3

-

Pływanie w zimnej wodzie stało się dla mnie o wiele przyjemniejsze. Średnia temperatura wody w której pływam to 10 stopni, a ja staram się przepłynąć przynajmniej 4km. Zanim skończę, moje ręce są tak samo ciepłe, jak na początku. Kilka sesji zajęło mi wyregulowanie ruchu, ale kiedy to zrobiłem, wszystko było płynne, jeśli powiedziałbym, że pływa.

Świetne dopasowanie i ciepło

-

doskonale pasuje tabela rozmiarów. Bardzo dobrze wykonany. Pływam 2,5 godziny dziennie w chłodnych warunkach. Wysoce zalecane. Kupiłem także dopasowane skarpetki, które utrzymują moje stopy na wojnie.

Świetne rękawiczki

-

Strefa 3 Heatech to świetne rękawiczki, teraz pływałem z nim w wodzie o temperaturze 8ºC przez 4 x 1 godzinę, a moje ręce są nadal w porządku w temperaturze. A podczas pływania wciąż masz poczucie wody. Po spłukaniu następnego dnia rano są suche.

Dobre rękawiczki

-

Dzisiaj woda morska miała 7 stopni i pływałem od ponad 20 minut. Oczywiście mam zimne opuszki palców, ale nie tak szybko i intensywnie jak w przypadku innych rękawiczek. Dobre dopasowanie, wysychanie w środku zajmuje dużo czasu.

Miło i ciepło

-

Moje dłonie pozostają dość ciepłe w zimnej wodzie. Wydaje mi się nawet, że kończą się przeziębienie, głównie dlatego, że reszta mojego ciała jest tak zimna (pływam bez kombinezonu). Na początku było mi trudniej go wyciągnąć, nieco łatwiej jest rozwinąć się na lewą stronę.

Dopasuj i cieplej

-

Urocza ciepła rękawica do pływania, gdy woda jest zimna. Idealnie pasuje i kończy się blisko przedramienia / ręki.

Rękawice neoprenowe z technologią strefową 3 na ciepło

-

Jestem rocznym pływakiem morskim i odczuwam kolce elektryczne w ramionach z zimnem. Są to jedyne rękawiczki, które miały ten problem. Są świetne i utrzymują ciepłe ręce w morzu, eliminując ból artretyczny. Dziękuję bardzo.

Dobry

-

Myślę, że dobrze pasuje do charakterystyki Open Water. Robi się gorąco, nawet gdy woda jest w miarę upływu czasu po otrzymaniu go i jest ciepło w morzu, gdzie temperatura wody wynosi 13 stopni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up