up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Blueseventy

Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

plus
  • Play videoBlueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny
  • Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny
  • Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Opis produktu Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Każdy aspekt ten garnitur jest zaprojektowany pod kątem wysokiej wydajności bez utraty komfortu. Ponieważ jest to wprowadzenie w 2006 roku reakcji pomogła sportowcom osiągnąć swoje cele, niż jakikolwiek inny kombinezon. Premium 39 komórek Yamamoto kauczuku osiąga doskonałą pływalność w całym kolorze. Sprawdzone panele RST sparowane z powiększonymi o wysokiej rozciągliwości fałd ramienia umożliwiają nieograniczony zasięg w wodzie, podczas gdy najlepsza japońska source neoprenu zwiększa elastyczność i dostarcza pływalność. powłoka śliska SCS zmniejsza opór. Nasz dekolt i VO2 panel piersiowy stworzyć kostium, który optymalizuje energię i pływa tak szybko, jak to wygląda.

Cechy:

Reactive Stretch Technologia (RST): mieszanka SCS Coating, 2mm neoprenu i Nasza pomarańczowej Wysokiego Stretch Jersey Poprawia Arm Mobility, Wózki i napędowych.

Panele boczne: nowy reakcji Korzyści z 2mm Cienkie panele boczne, które rozpocznie się o ramię fałd i kończą w kolanie. Technologia ta poprawia dopasowanie i ciała położenia w wodzie bez utraty pływalności.

VO2 Pierś panel: centrum miasta Split Pierś panel pozwala na większą piersiowej Rozbudowa i niezakłóconego oddychania.

Obniżono Kołnierz: Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu kombinezon dokonał nasz tradycyjny Zipper branży standardowa. Nasz Curved klapą Zmniejsza tyłu Wysokość kołnierza poprawy komfortu i zmniejszenia tarcia.

Pojedyncze Nogi Seam Tube: Nasz Budowa Tube W podudzia wykorzystuje pojedynczy szew, aby zmaksymalizować elastyczność oraz promowanie szybkiego uwalniania z kostium w okresie przejściowym. Ciecz Taping na wewnętrznych szwów zwiększa i umożliwia cięcie nogę do żądanej wysokości.

Kolano Flex: panele 2mm Assist kolanem zgięcia poprzez zmniejszenie bunching za kolanem i poprawić funkcjonalność podczas uruchamiania do przejścia.

Honeycomb Panele Przedramię: Nasz ekskluzywny Honeycomb przedramienia Drukuj Umożliwia Extra czuję do wody i dodatkowy napęd.

Aquaseal: to 4 Way Stretch Fabric W Nasze okularowe mankiety uszczelnić nadgarstków od unwelcomed wejścia wody bez Catching Podczas zdejmowania kombinezonu.

Wyporność: Reakcja Szczeble pływalności 4 5 4 poprzez centralizację rdzeniowy pływalność, aby podnieść pozycję biodra w stosunku do reszty ciała zawodnika. Dwie klatki piersiowej Płyty 4mm zaakcentować Natural Lung pływalność zoptymalizować Tułów położeniu w stosunku do nóg. 5mm neoprenu wspiera biodra i dolnej części tułowia, unosząc ciało w wodzie, zmniejszając opór i poprawy szybkości. 5mm panele w tylnej części biodra są zorientowane poprzecznie w celu ułatwienia podniesionej pozycji ciała podczas przewijania po stronie podczas oddychania.

Elastyczność: Nasze Uderzający Pomarańcze Wewnętrzna Jersey zapewnia bardzo elastyczny 4 way stretch reakcyjnego skupiły premii Yamamoto 39 komórek 1,5 mm szczupłe ramiona, XL Arm klinami, centrum klatki piersiowej i nóg panel Tube.


Jeśli szukasz dobrej jakości Garnitury artykułów, to nasza oferta Garnitury z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny, w cenie 183.49 $. swiminn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt pływacki w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny, dopasujemy cenę!

Cechy Blueseventy I System Śrub Podkładek Proguard I Mocowanie Końcowe Lusterek Bez N-Acetylo-L-Cysteiny

Polecany poziom
Rodzaje rękawów
Kolor
Płeć
Użycie
Wiek
Zatwierdzone przez FINA
Pozycja suwaka

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up