up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Jaked

Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

plus
  • Play videoJaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy
  • Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy
  • Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Opis produktu Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Męski kombinezon Jammer nadaje się do zawodów sportowych.

Wygodny i wygodny, został zaprojektowany przez inżynierów laboratoriów badawczo-rozwojowych Jaked dla tych, którzy często wykonują ćwiczenia.

Podążając za nowymi trendami w branży, męski kombinezon Jammer jest wykonany z jednego materiału typu colur, który w kontakcie z wodą emituje jasne i opalizujące refleksy.

Strój wyścigowy Jammer, wykonany w 100% z bi-elastycznego i bardzo lekkiego matetrialu (145 gr m2), narodził się dla mężczyzny, który zawsze chce być na czele.

Różnorodna kompresja tkaniny została zoptymalizowana, aby przylegać do ciała z lekkością, osiągnąć maksymalną elastyczność i zredukować tarcie do minimum.

Z tego powodu naukowcy z laboratorium J wyeliminowali zszywanie nici, aby zastąpić je taśmami zgrzewanymi termicznie o wysokim mechanicznym uszczelnieniu i zdefiniowanymi przy wyłącznym zastosowaniu hydrofobowego wykończenia ACQUAsuACQUA.

Innowacyjna technika w rzeczywistości skraca czas kontaktu między wodą a głową, poprawiając "wślizgiwanie" kostiumu, aw konsekwencji wydajność sportowca.


Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy posiada oficjalną gwarancję Jaked. Jako oficjalny detalista Jaked, cała nasza oferta produktów pływacki jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W swiminn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Stroje kąpielowe męskie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Jammers dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Jaked J Katana Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Kolor
Zatwierdzone przez FINA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up