up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

TYR

TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

plus
  • Play videoTYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy
  • TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy
  • TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Opis produktu TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Zaprojektowane w dążeniu do złota, AP12 osiągnąć swój cel, gdy Matthew Grevers ustanowił nowy rekord olimpijski i zgarnął złoty medal dla USA w 100m grzbietowy podczas Igrzysk w Londynie. Prezentacja Turbo kompresji Fabric, AP12 Prędkość Krótki łączy lekką konstrukcję, z mikro włókna ciągłego wykonywania hydrofobowych, aby zapewnić 360 stopni stabilizacji rdzenia i czystej prędkości. Dysponujący Anatomicznie Engineered Fit i hydrodynamicznego projekt trzech paneli AP12 zwiększa kompresję, aby zwiększyć i zmniejszyć zwalnianie mięśni formularz opór.


Szwy i eleganckie wzory wyspecjalizowane partnerem zoptymalizować pozycję ciała i Smooth Bonded Wykończenie zapewnia elegancki ściegu bezpłatną powierzchnię tak pływacy mogą przeciąć wody przy minimalnej rezystancji. AP12s klejonych szwów połączenie na środku i cztery szwy blokady sposób na zewnątrz tworzy najniższą możliwą profil, aby zmniejszyć opór i zwiększyć wydajność.


Tkanina: TYR Turbo tkanina (85% poliamid / 15% Lycra ®)


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Stroje kąpielowe męskie marki TYR, znalazłeś najlepsze miejsce w swiminn. W swiminn pracujemy z najlepszymi markami, jak TYR, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze pływacki produkty, jak TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy tak szybko, jak to możliwe.

Cechy TYR Ap12 Speed Short Torba Kurierska Tygodniowy Przełącznik Cyfrowy / Analogowy

Kolor
Zatwierdzone przez FINA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up