up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

TYR

TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

plus
  • Play videoTYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit
  • TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit
  • TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

Opis produktu TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

Zaprojektowane w pogoni złota, odzież AP12 Powrót Prędkość kompresji Otwórz Kombinezon wyposażony Turbo kompresji Materiał, łącząc lekkiej konstrukcji, z hydrofobowej wydajności mikro-włókna, aby zapewnić 360 stopni stabilizacji rdzenia i czystej prędkości.


Wyposażony w trzy-panelowej konstrukcji Anatomicznie Engineered Fit i hydrodynamiczne AP12 zwiększa kompresję, odpalanie mięśni w celu zwiększenia i zmniejszenia oporu kształtu.


ROM pasy umożliwiające płynność i wybuchowość dla maksymalizować odległości na skok, a specjalistyczne szwy i eleganckie wzory partnerem do optymalizacji pozycji ciała.


Gładka Bonded Wykończenie zapewnia elegancką powierzchnię wolne ściegu tak pływacy mogą przeciąć wody z minimalnym oporem i kombinacji AP12s klejonych szwów wewnątrz oraz czterokierunkowy szwach zamka na zewnątrz tworzy najniższą możliwą profilu, w celu zmniejszenia oporu i maksymalizacji wydajności.Cechy:


Turbo tkanina:


- Lekki, hydrofobowy mikro-włókno tekstylne zapewnia 360 stopni podstawową stabilizację. Zwiększona szybkość z klocka w wodzie. 85% Nylon / 15% Lycra ®


ROM pasy:


- Pasy umożliwić płynność i wybuchowość. Dzięki odporności na wyeliminować, konstrukcja umożliwia maksymalną odległość na skok.

Mniej Drag


Szwy specjalistyczne i eleganckie wzory partnerem, aby zoptymalizować pozycję ciała i zmniejszenia oporu.


Wykończenie Odcinek związany:


- Oczko mniej, gładkie wykończenie, które jest miękkie i wygodne na skórze, ale nadal zapewnia chwyt i przyczepność, aby utrzymać garnitur w miejscu.


Anatomicznie Engineered Fit:


- Konstrukcja trzy-hydrodynamiczne panel zbudowany w celu zwiększenia kompresji, zwiększy ostrzał mięśni i zmniejszenie oporu kształtu.


Chcesz kupić TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit? Nie musisz już szukać! swiminn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Kombinezony. Odkryj nowe promocje na Stroje kąpielowe damskie w swiminn. Przygotowane przez TYR, produkty Kombinezony są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy TYR AP12 Torba Kurierska Kołnierz Neoprenowy Zdalne Sterowanie Speedsuit

Kolor
Zatwierdzone przez FINA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up